Iniciativa de recollida de mòbils i tablets que ja no funcionen per col·laborar amb l’Institut Jane Godall

Les mestres d’anglès del Ceip Mestre Guillem Galmés ens fan arribar aquesta petició per a tota la gent que hi vulgui col·laborar:
“A la nostra àrea hem iniciat una campanya en col·laboració amb l’Institut Jane Goodall anomenada “Mobilitza’t per la selva”. Els nostres alumnes han decidit fer-vos arribar un correu per si podeu difondre la seva iniciativa.
El correu és el següent:

Hola som els nins i nines de 4rt. A la nostra escola feim un projecte de recollida de mòbils i tablets que ja no funcionen per ajudar a protegir els ximpanzés. Podeu dur els mòbils o tablets a l’escola o a l’espai 36. Nosaltres els enviarem a l’Institut Jane Goodall per a reciclar-los. Al poble trobareu cartells amb la informació.

Gràcies per la vostra ajuda.”

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.